Home Ubytování a stravování Ubytování v soukromí

Samota Adelheid

Bartošovice v Orlických horách 72, 517 61 Rokytnice v Orlických horách
- tel. 737 285 324
e-mail: alena(@)saturka.net
- www.vrchniorlice.cz

V penzionu je osm pokojů zařízených novým nábytkem z masivu a jeden apartmán, kde je vybavený kuchyňský kout. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, dva pokoje jsou bezbariérové. Do společenské místnosti je bezbarierový přístup, je zde dětská herna se skluzavkou, po celý den je zde možnost občerstvení. V celém objektu je Wi-Fi připojení na internet.

Penzion dále nabízí půjčovnu jízdních kol, kolárnu, lyžárnu se sušáky výstroje. Parkování je zdarma u penzionu.

K dispozici je venkovní gril, venkovní posezení s ohništěm, pískoviště, skluzavka, houpací síť, dětský bazének.

K penzionu patří 35 ha luk vhodných k volnočasovým aktivitám. Penzion leží na značené trase pro cyklisty, nabízí pro ně zázemí, možnost půjčení kola, opravu nebo úschovu vlastního kola. U penzionu je zastávka cyklobusu. Penzion se nachází na samotě, dovolenou prožijete v klidu a na čistém vzduchu. Okolí nabízí sportovní i kulturní vyžití. Koupání, vycházky, rybaření, cyklistika, sjíždění řeky Divoké Orlice, houbaření, návštěva dělostřelecké tvrze Hanička. U penzionu se pasou naše kravičky plemene Galloway. Rádi pro vás zorganizujeme víkend zaměřený na adrenalinové a kolektivní disciplíny – teambuilding. Nebo víkend zaměřený na výrobu keramických předmětů, pletení z pedigu, plstění vlny.

Taverna apartmány

Balbínova 254, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- tel. 775 963 212, 775 963 213
e-mail: tavernark(@)seznam.cz
- http://www.pizzataverna.cz

Ubytování se nachází malý kousek z náměstí a je situováno nad vlastní restaurací. Od začátku se specializujeme na italskou a mezinárodní kuchyni. Proto také vaříme hotová jídla převážně italského typu, jako jsou těstoviny, noky, italská rizota, dále pak je v denní nabídce často "menší" 150g steak z hovězích mas steakového typu jak z USA, tak i z Austrálie, Jižní Ameriky i Evropy. Přes obědy je možno také objednat pizzu, kterou pečeme na římský způsob z vlastního tenkého těsta 250g na porci.

Ubytování Štěpán

Bílý Újezd čp. 43
- tel. 608 605 251, 777 605 272
- http://kvasinyubytovani.cz

Ubytování v penzionu, lokalita Bílý Újezd 43 za obecním úřadem, přibližně 4 km od obce Kvasiny .V regionu Orlické hory, v blízkosti města a obce Solnice, Dobruška, Opočno, Deštné a Rychnov nad Kněžnou. 30 m od objektu se nachází dětské a víceúčelové hřiště (tenis, fotbal, volejbal, nohejbal, košíková), vstup zdarma. 50 m daleko se nachází obchod s potravinami, stravování lze zajistit v 50 m vzdáleném restaurantu. Možnost parkování v uzavřeném objektu. Vlastní kuchyňka a sociální zařízení. Klidné a příjemné prostředí. Vhodné pro firmy nebo rekreační pobyt, kapacita je 15 osob.

Partnerské odkazy

logo-kraj logo-DSOHP logo-orlickehory

Karta hosta

karta-hosta

Kudy k nám

mapa

Certifikát

Certifikat-ATIC-2017