Chalupa ve Slatině

Slatina nad Zdobnicí čp. 261
- tel. 737 111 226
- e-mail: kubickova.slatina(@)seznam.cz

Nabízíme ubytování v chalupě v pěkném podhůří Orlických hor. K dispozici jsou 2 ložnice (6 lůžek).

Chalupa u Dvořáků

Javornice 130
- tel. 494 545 415
- e-mail: dvorakovijavornice(@)seznam.cz
- www.dvorakovachalupa.ic.cz

Chalupa se nachází v klidné části obce Javornice v pěkném prostředí polosamoty. V okolí je velká travnatá plocha vhodná pro různá sportovní vyžití, celá řada houpaček, pískoviště, gril, ohniště v létě bazén a stolní tenis. V blízkosti se nachází les a malý rybníček. Parkování je přímo u chalupy.

Chata Říčky

Říčky v Orlických horách čp. 3
- tel. 739 671 457
- e-mail: chataricky(@)seznam.cz
- www.chataricky.cz

Soukromá CHATA ŘÍČKY nabízí bydlení ve 4-5 lůžkových studiích. Každé studio má dvě ložnice, koupelnu, WC, jídelnu a kuchyňský kout. Je vhodná pro rodinné ubytování i ubytování skupin se zajištěním maximálního soukromí. Objekt je nekuřácký. V zahradě je posezení, ohniště, rybníky a hřiště pro děti.

Chata u Pavlů

Rokytnice v Orlických horách
- tel. 723 354 777, 602 170 271
- e-mail: pavlumonika(@)seznam.cz
- www.upavlu.wz.cz

Půvabné městečko Rokytnice v Orlických horách se nachází 10 kilometrů na sever od města Žamberk a 17 kilometrů od města Rychnov nad Kněžnou. Velice pěkně zděná chalupa leží na okraji klidné části obce na částečně oploceném pozemku s výhledem na obec a les. Obývací kuchyně je vybavena 2 lůžky, barevnou televizí se satelitem, videem, rádiem s magnetofonem a MP3 přehrávačem, elektrickou troubou, sporákem na pevná paliva, rychlovarnou konvicí, kávovarem, lednicí, nádobím a ostat. vybavením kuchyně. Dále v chalupě naleznete 3lůžkovou ložnici, koupelu a WC. Vytápění objektu je pevnými palivy, el. akumulačními kamny a kachlovými kamny. Ohřev vody boilerem. U chalupy je zahradní posezení, pergola, venkovní krb, gril, ohniště, dětská houpačka a stolní tenis

Chata Rampušák

Nová Ves 99, Bartošovice v Orlických horách
- tel. 494 593 175, 606 512 834
- e-mail: rampusak(@)chatarampusak.com
- www.chatarampusak.com

Penzion má kapacitu 52 lůžek. Nabízí možnost ubytování v 1 x třílůžkovém, v 6 x čtyřlůžkových, v 1 x pětilůžkovém, v 1 x šestilůžkovém a v 2 x sedmilůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Vše je čisté, udržované a hygienicky nezávadné.

Horská chata Radost

Plasnice 124, Deštné v Orlických horách
- tel. 494 663 172, 774 624 679
- e-mail: chata.radost(@)seznam.cz
- www.chataradost.cz

Areál se skládá z hlavní budovy a osmi dřevěných, celoročně obyvatelných chatek s vlastním sociálním zařízením. Tři z chatek jsou přestavěny na apartmány a umožňují například strávení skvělé dovolené rodině třeba i s vlastním vařením.

Chata u Štěpánů

Kounov 12
- tel. 776 555 443
- e-mail: richard.stepan(@)seznam.cz
- www.ustepanu.ic.cz

Chata U Štěpánů se nachází v obci Kvasiny poblíž města Rychnov nad Kněžnou přímo na úpatí Orlických hor, na trase horského cyklobusu a může tak ideálně posloužit jako výchozí bod pro pěší nebo cyklistické výlety. Díky síti cyklostezek, blízkým památkám a krásné přírodě si zde každý přijde na to své.

Chata Slunečná

Zdobnice 19
- tel. 494 592 171, 777 210 471
- e-mail: info(@)horskachataslunecna.cz
- www.horskachataslunecna.cz

Nabízíme kvalitní ubytování v Orlických horách v romantickém údolí obce Zdobnice ve dvou až šestilůžkových pokojích za výhodnou cenu (cena ubytování již od 200 Kč za osobu a noc). Ubytování v naší chatě Vám poskytne veškerý komfort potřebný pro Váš aktivní odpočinek. Poskytujeme bezdrátový internet (WiFi) až o rychlosti 8 mbit/s hostům zcela zdarma. Pokrytí naší obce signálem všech mobilních operátorů je bezproblémové. Parkování je možné celoročně v bezprostřední blízkosti objektu. Celková kapacita naší chaty je 37 lůžek. Sociální zařízení je společné na patře.

Partnerské odkazy

logo-kraj logo-DSOHP logo-orlickehory

Karta hosta

karta-hosta

Kudy k nám

mapa

Certifikát

Certifikat-ATIC-2017